Çiçekçi Scripti Hakkında Bilgilendirme

Çiçekçi Scripti Hakkında Bilgilendirme

Çiçekçi Scriptinde Paketler Arasındaki Farklar Neler?
Tüm paketlerimizde ortak olarak tüm ürünler ekli gelir. Müşteriler siteye çiçek eklemek zorunda kalmazlar. Dilerseler ürün ekleme,düzenleme veya silme işlemleri yapabilirler.  Paketler arasındaki farklılıklar şunlardır;

1-) Sanalpost Modülü
2-) Sms ile Bildirim Modülü
3-) Seo Desteği

189 TL'lik pakette yukarıda yer alan 3 içerikde mevcut değildir fakat FULL pakette mevcuttur. (En çok tercih ediln paket FULL pakettir)

Diğer Çiçekçi Sitelerinden En Büyük Farkı Ne?
En büyük farkı Google ile %100 uyumlu olması. Bizim hazırladığımız çiçekçi scriptinde eklenen anahtar kelimeler kısa sürede Google da üst sıralara çıkabiliyor diğer sistemlerin aynı konuma gelebilmesi için ekstradan çalışma yapması gerekiyor. Çiçekçilerin bildiği üzerine Google da çıkamadıkdan sonra sitenin hiçbir anlamı yok bu amaçla çiçekçi sitemiz tamamen Google uygun olarak tasarlanmıştır.

Sms ile Tüm Siparişler Cebinizde
Sitenize gelen tüm siparişler otomatikman Cep Telefonunuza Sms ile geliyor! Bu sayede sipariş kaçırmanız ortadan kalkıyor. Nerede olursanız olun tüm siparişler cep telefonuzda. -Sadece bununlada sınırlı değil. Dilerseniz tüm üyelere toplu sms göndererek kampanyalarınızdan haberdar edebilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ödeme Alabilecekmiyim? Taksit de olacak mı?
Hiçbir bankaya başvuru yapmadan Kredi Kartıyla ödeme alabiliyorsunuz bunun için Şirket olmanızada gerek yok. Paypal ile güvenli şekilde müşterilerinizden ödeme alabileceksiniz üstelik 3 iş günü içerisinde yapılan ödeme hesabınıza yatmış olacak sadece %3 ile %5 komisyon farkıyla. Dilerseniz iyzico ödeme sistemini kullanarak da 9 taksite kadar ödeme alabilecekseniz fakat bunun için şirket olmanız zorunludur.(şahış şirketi yeterli olacaktır.)

Site Ne Kadar Sürede Kurulup Teslim Ediliyor? Teknik Destek Var Mı? Ödemeden sonra 24 saat içinde teslim ediliyor. Siteniz; tüm ürünler ekli olacak şekilde tamamen satışa hazır olarak size sunuluyor. Sitenizde teknik destek gerektiği vakit telefonla gece yarısı 03.00'e kadar destek alabilirsiniz. E-Mail ile 24 saat desteğimiz devam ediyor.

Bu yazılımı Şirket Olarak Mı Kuruyorsunuz Yoksa Kişi Olarak Mı? Bu hizmeti Şirketimiz tarafından tamamen adınıza Faturalı ve adınıza lisanlı olarak alıyorsunuz. Yapılan tüm işlemler Resmi ve onaylıdır.

Satın Alma Süreci Nasıl İşliyor? Fiyata Herşey Dahil Mi? Dilediğiniz pakete ödeme yapmanız durumunda siteniz hemen kurulmaya başlanıyor. Üstelik bize 9 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Ödediğiniz paketin özelliklerine göre web siteniz hazır hale getirilerek sitenizin bilgileri size bildiriliyor ve faturanız kesiliyor. Fiyata Domain(site adı) dahildir. Hiç bir ek ücret ödemeden dilediğiniz paketi seçerek 24 saat içinde siteniz hazır oluyor.

Çiçekçi Scripti

Çiçekçi scripti resmi sayfamızda yer alan tüm tasarımlar bizzat firmamızın özel tasarımlarılıdır bu amaçla benzer isimlerde yer alan tasarımlarla karıştırmayınız. Çiçekçi scripti yaklaşık 7 yıldır çiçekçilere hizmet vermektedir.

Etiketler: çiçekçi scripti , çiçekçi scriptleri , çiçekçi script , php çiçekçi scripti , warez çiçekçi scripti , çiçek scripti , çiçek script ,

Çiçekçi Sitesi

Çiçekçi sitemizde yer alan tüm tasarımları dilediğiniz zaman ücretsiz olarak başka bir tasarımla değiştirebilirsiniz.

Etiketler: çiçekçi sitesi , çiçek site , çiçekçi siteleri , çiçekçiler sitesi , site çiçekçi ,